Álláslehetőség

A Városi Napos Oldal Szociális Központ Család- és Gyermekjóléti Központja felvételre keres határozatlan időre teljes munkaidős (8 óra) 7 fő óvodai és iskolai szociális segítőt

Feladatok: A pilisvörösvári járás köznevelési intézményeiben óvodai és iskolai szociális segítő szolgáltatás biztosítása: egyéni, csoport és közösségi szociális munka végzése, fogadóórák tartása, részvétel szülői értekezleteken.

Elvárások: szociális munkás, szociálpedagógus, szociálpolitikus, család- és gyermekvédő tanár, család- és gyermekvédő pedagógus, család- és gyermekvédelem szakos pedagógus, gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó oklevéllel rendelkező: nevelőtanár, pedagógus, pedagógiai előadó, pszichopedagógus, gyógypedagógus képesítés és családgondozó vagy családsegítő munkakörben végzett legalább 1-3 éves munkatapasztalat.

Előny: legalább 5 év családgondozó munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk: stabil szakmai-szervezeti háttér, rugalmas munkaidő, cafeteria, munka- és formaruha juttatás, saját gépkocsival történő munkavégzés esetén üzemanyag támogatás. Az illetmény a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, továbbá a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvénynek a szociális, valamint a gyermekjóléti és gyermekvédelmi ágazatban történő végrehajtásáról szóló 257/2000. (XII. 26.) Korm. rendelet 5. számú melléklete alapján kerül meghatározásra.

elektronikus formában a naposoldal@pilisvorosvar.hu e-mail címre küldött jelentkezéssel:

A jelentkezés folyamatos, első elbírálás időpontja: 2018. október 5.

Az állás betölthető: az elbírálást követően azonnal.

Érdeklődni lehet Péntek Beáta intézményvezetőnél, telefon: 06-26-330-310.